Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Де засвідчити документ про повну загальну середню освіту (атестат) апостилем?

Де засвідчити документ про повну загальну середню освіту (атестат) апостилем?

26.03.2021

Атестат про повну загальну середню освіту - документ, що підтверджує закінчення його ввласником курсу середнього навчального закладу за програмою загальної освіти. До таких закладів належать школи, в числі яких і вечірні школи. Для безперешкодного користування атестатом про повну загальну середню освіту за кордоном, власник зобов'язаний пройти процедуру його легалізації. Поширеним варіантом посвідчення документа про освіту є - апостиль.

Вирішивши продовжити здобуття освіти поза Україною, слід проставити апостиль на документ про повну загальну середню освіту. Апостиль, проставлений на атестат, отриманий в Україні, є гарантією дійсності документа при пред'явленні його в організаціях і відомствах на території іноземних держав.

Апостиль на атестат. Що це і як він виглядає?

Зіткнувшись з необхідністю засвідчення атестату з метою продовження освіти в іноземних державах, перед багатьма постає запитання:

  • що являє собою апостиль на атестат,
  • чи є необхідність проставлення апостилю на атестат?

Апостиль - це особливий штамп квадратної форми. Довжина кожної сторони штампа - близько десяти сантиметрів. Відбиток печатки залишає відомості про уповноважене відомство, де відбулося завірення документації, а також достовірність підписів і відомості про Гаазьку конвенцію 1961 р. Цією печаткою засвідчується справжність документу про освіту.

Апостиль на документ про здобуту середню освіту засвідчує достовірність відбитків печаток, штампів, а також справжність підписів, внесених в документ і відповідність посадових осіб, чиї підписи є в документі.

Яка організація проставляє апостиль на документ про освіту? Розбираємо особливості

Апостиль на документацію про отримання середньої освіти - акт МОН, що підтверджує достовірність оригіналу. Його ставлять на порожній лист і підшивають до бланку оригіналу документа.

Слід зазначити, що потрібно з'ясувати в консульській установі або в іноземному освітньому закладі відомості про тип необхідного апостилю. У частині держав визнають лише подвійний апостиль. Для цього потрібно буде зробити переклад документа з апостилем, що значно ускладнює процедуру:

  1. Оригінал документа засвідчується апостилем.
  2. Виконується переклад документа і апостилю.
  3. Виконується засвідчення перекладу і на перекладі ставлять другий апостиль.

Тому час отримання готових документів може збільшитися. Щоб уникнути тяганини, слід завчасно уточнити особливості оформлення.

Яким чином проставити апостиль на документи про здобуту освіту?

Зробити це можливо в такий спосіб.
Апостиль на документі засвідчує його достовірність. Проведення процедури апостилювання документа здійснюється двома способами. Для цього слід:

  1. пред'явити сам документ в уповноважену організацію МОН, де уповноважені займатися подібними питаннями;
  2. скористатися апостилюванням в Бюро перекладів NTidea, де співробітники Бюро візьмуть вирішення питань на себе і за короткий час допоможуть проставити апостиль на документ про здобуту освіту.

Організації, уповноважені проставляти апостиль на документ про освіту
Відповідно до чинних законів України апостиль на документ про здобуту освіту проставляє Міністерство освіти і науки України. Співробітники цього відомства проводять перевірку у загальнодержавній базі інформацію про документ, звіряють його дані, перевіряють підписи і печатки, з'ясовують достовірність атестата. Самому проводити цю процедуру вкрай нелегко: потрібно велику кількість тимчасових і грошових витрат. Не рідкісні випадки, коли відомство не приймає (робить повернення) документи через те, що їх недостатньо, або вони не відповідають офіційному переліку. Замість прямого звернення до Міністерства освіти і науки України, ми радимо скористатися послугами Бюро перекладів. Звернення в Бюро гарантовано виключить виникнення бюрократичних проблем. Співробітники Бюро обізнані про всі тонкощі процедури апостилювання атестата. Це значно скоротить час отримання готових завірених документів.

Посвідчення атестата апостилем - складна процедура. Завчасний дзвінок співробітникам Бюро перекладів з метою уточнення необхідної інформації полегшить процедуру отримання апостилю. Навіть найменша неточність, що виникла в процесі підготовки документів, може принести проблеми з оформленням. Підготовлені співробітники Бюро перекладів розбираються в міжнародних законах, мають чималий досвід з проведення процедури апостилювання, сильні в рішенні проблем, що виникають в ході процедури.

Скільки часу займає отримання апостилю?

Терміновість, заявлена клієнтом, визначає час процедури. Процес апостилювання може тривати до 30 днів:

  1. швидко - від 1 до 2 днів;
  2. середній термін - до 10 днів;
  3. звичайна послуга - до 30 днів.

У разі відсутності можливості явки в Бюро перекладів з метою отримання послуги, можна передати пакет документів поштовою або кур'єрською службою. Цей варіант співпраці передбачає індивідуальні терміни надання послуги проставлення апостилю.

Оформлення документів (додатку з оцінками), що додаються до атестата займає аналогічний час і коштує стільки ж, скільки і оформлення основного документа.
Звернення до співробітників Бюро перекладів спростить процедуру апостилювання атестата і допоможе уникнути бюрократичної тяганини. Про всі тонкощі і подробиці проставлення апостилю можна дізнатися при зверненні в Бюро перекладів. Вартість апостилю вказана з включенням передбачених законом мит і зборів. Будь-які інші (приховані) платежі відсутні.

Бюро перекладів NTidea - перевірена організація, що займається оформленням документації різнопланового характеру, необхідних на території України і в іноземних державах. Звернення в Бюро перекладів NTidea за проставленням штампа Апостилю гарантує високоякісне виконання завдання за прийнятними цінами і термінами. Індивідуальне ставлення до замовників гарантоване. Допомога співробітників Бюро перекладів NTidea в офіційному отриманні апостилю на документ про здобуту освіту - це надійно, зручно, комфортно і оперативно.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати