Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Запуск програми «Homes for Ukraine»

Запуск програми «Homes for Ukraine»

21.03.2022

Британські приватні особи, благодійні організації, громадські групи та підприємства тепер можуть заявити про свою зацікавленість у підтримці українців, які рятуються від війни, у рамках нової урядової програми «Homes for Ukraine».

Державний секретар з питань підвищення рівня житлового будівництва та угруповань Майкл Гоув 14 березня 2022 р. запустив веб-сторінку, на якій спонсори можуть зафіксувати свій інтерес, напередодні першого етапу програми, що відкривається для подання заявок.

Програма «Homes for Ukraine» дозволить приватним особам, благодійним організаціям, громадським групам та підприємствам у Великій Британії забезпечувати безпеку українців, у тому числі тих, хто не має сімейних зв'язків із Великою Британією.

Перший етап цієї програми дозволить спонсорам у Великій Британії обрати українця або певну українську сім'ю для проживання з ними в їхньому будинку чи окремій власності.

Державний секретар Майкл Гоув сказав:

Мужність, виявлена українським народом перед розрухою, викликаною вторгненням у його велику країну, не може бути не поміченою.

Сполучене Королівство має довгу і горду історію допомоги іншим у скрутну хвилину, і наша нова програма «Homes for Ukraine» пропонує рятувальне коло тим, хто був змушений тікати.
Я прошу людей по всій нашій країні, які можуть надати будинок для українців, подумати про те, щоб стати спонсорами.

Голова Асоціації місцевого самоврядування, клерк Джеймс Джеймісон сказав:

Гуманітарна криза, викликана війною в Україні, несамовита. Ми готові допомогти новоприбулим з України влаштуватися у Великій Британії та підтримати спільноти, які хочуть запропонувати допомогу тим, хто рятується втечею від руйнівного конфлікту.

Спільноти будуть відігравати центральну роль у наданні допомоги сім'ям в адаптації та доступі до громадських послуг, включаючи школи, громадську охорону здоров'я та іншу підтримку, включаючи доступ до медицини.

Директор фонду Sanctuary д-р Кріш Кандія сказав:

У 1939 році жителі Великої Британії відкрили свої серця та будинки дітям, які рятуються від нацистів, і ми оглядаємось назад на це як на акт культурної гостинності. Із вторгненням в Україну розгортається найбільша міграційна криза в Європі з часів Другої світової війни.

Я з великим ентузіазмом вітаю програму уряду Великобританії «Homes for Ukraine». Sanctuary Foundation вже отримав понад 7000 обіцянок про спонсорство, і я готовий як особисто, так і професійно взяти участь у цьому надзвичайному прийомі українських біженців.

Співдиректор Reset Communities and Refugees Кейт Браун сказала:

Ми тепло вітаємо введення способу, за допомогою якого спільноти у Великій Британії можуть відкрити свої двері, щоб вітати тих, хто так терміново потребує допомоги. Ми бачили, що, коли спільноти збираються разом, щоб вітати тих, хто шукає притулку, вони можуть змінити життя дуже багатьох і забезпечити безпеку тим, хто її потребує.

Індивідуальних спонсорів попросять надати будинки або вільну кімнату без орендної плати доти, доки вони можуть, з мінімальним перебуванням у 6 місяців. Натомість вони отримуватимуть 350 фунтів стерлінгів на місяць.

Ті, хто має ім'я українця, якого вони хочуть спонсорувати, мають зв'язатися з ним безпосередньо та підготуватися до заповнення заяви на отримання візи.

Благодійні організації, релігійні групи та місцеві громадські організації також допомагають налагодити зв'язки між людьми для потенційних спонсорів, які не мають контактної особи.

Українцям, які прибувають до Великобританії за цією схемою, буде надано трирічний дозвіл на проживання з правом на роботу та доступом до пільг та громадських послуг.

Кандидати будуть перевірені та пройдуть перевірку безпеки

Для отримання додаткової інформації або реєстрації інтересу завітайте на веб-сторінку «Homes for Ukraine». Спонсори будуть у курсі схеми.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати