Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Навіщо потрібно ставити апостиль на свідоцтво про шлюб?

Навіщо потрібно ставити апостиль на свідоцтво про шлюб?

23.10.2020

Якщо вам з якоїсь причини необхідно підтвердити свій сімейний статус в іноземній державі, то простого свідоцтва про шлюб, виданого українським РАЦСом буде недостатньо. Для того, щоб узаконити документ в іншій країні, необхідно поставити на нього апостиль. Це штамп, який підтверджує справжність документа. Апостиль діє у всіх державах, які ратифікували Гаазьку конвенцію. Дане правило вступило в дію в 1961 році. Ось що таке апостиль і для чого він потрібен.

У більшості випадків апостилювання потрібно тоді, коли один з подружжя їде закордон і хоче отримати там громадянство. Для цього потрібно вказати сімейний стан. Крім того, що апостиль підтверджує справжність документу, він спрощує багато юридичних процедур.

Що потрібно, щоб апостилювати свідоцтво про шлюб?

Процес апостилювання відрізняється в залежності від того, в яку країну ви прямуєте. Для кожної держави є власні нюанси, але в приймаючому органі вам зобов'язані надати весь список необхідних документів і пояснити порядок дій. Основний перелік документів і інструкція приблизно сходиться.

В першу чергу потрібно апостилювати оригінал і перекласти документ.

Зверніться до серйозних фахівців, які мають досвід у цій сфері. Інформацію про них і контактні дані зазвичай надають в посольстві держави, в яке ви прямуєте. Також слід знати про те, що переклад повинен бути обов'язково завірений нотаріально. Цю роботу має право виконувати виключно акредитований перекладач. Необхідно уточнити ще один нюанс - деякі держави можуть запросити подвійний апостиль.

Увага!

Свідоцтво про шлюб ні в якому разі не повинно бути ламінованим. Це вимоги Міністерства Юстиції. Якщо документ в ламінаті, то необхідно витребувати його повторно в РАЦСі.

Як швидко апостилювати свідоцтво про шлюб?

Зробити це самостійно досить складно. Існує безліч нюансів. Крім того, вам доведеться зіткнутися з бюрократичною машиною. При цьому, навіть якщо ви все зробите правильно, в Міністерстві юстиції вам можуть відмовити в будь-який момент. Тому, якщо у вас немає досвіду оформлення подібних документів, краще звернутися в сертифіковану компанію. Співробітники допоможуть в найкоротші терміни зробити все необхідне, а також проконсультувати вас про вимоги до апостилювання тієї чи іншої держави.

За зовсім невелику плату співробітники агентства самостійно оформлять всі необхідні документи і доставлять апостильоване свідоцтво про шлюб вам додому. Так що вам не доведеться нічого робити самостійно. У таких компаніях часто влаштовуються акції, надаються знижки, так що можна отримати якісні послуги з більш вигідними розцінками. Але будьте уважні, на ринку дуже багато неякісних агентств, так що звертайтесь тільки до перевірених фахівців з досвідом роботи по даному напрямку не менш року. Зверніться до консультантів через офіційний сайт, почитайте відгуки на форумах і зберіть всю можливу інформацію.

Інформація в апостилі на свідоцтві про шлюб

У штампі вказується інформація, яку потрібно надати відповідно до положень конвенції:

  • РАЦС, який видав свідоцтво;
  • ПІБ та посада співробітника, підпис якого стоїть на свідоцтві;
  • Місто, в якому видано свідоцтво;
  • Дата видачі;
  • Країна видачі;
  • Підпис

Перш ніж замовляти послугу отримання апостилю обов'язково проконсультуйтеся з співробітниками компанії. Вам пояснять, чи дійсно необхідний апостиль на свідоцтво про шлюб в обраній вами країні. Крім того, сплативши послугу в серйозній компанії, ви гарантовано пройдете апостилювання в найкоротші терміни і зможете не хвилюватися про те, що виникнуть будь-які нарікання з приводу легальності документа.

Чи існує термін дії апостилю на свідоцтві про шлюб?

У положенні Гаазької конвенції немає ніяких вказівок з приводу термінів дії апостилю. Тому продовжувати апостиль немає ніякої необхідності. В Італії, Швейцарії та ще деяких державах висуваються вимоги щодо терміну давності документів - в їх посольствах не приймають документи, видані більш ніж за півроку до їх подачі. Співробітники компанії NTidea пояснять вам всі тонкощі оформлення документації в цих випадках.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати