Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як отримати ІПН дитині

Як отримати ІПН дитині

19.11.2023

Всі громадяни України та нерезиденти мають стати на облік до податкової служби України шляхом подання заяви за формою 1ДР для внесення відомостей про особу до Державного реєстру фізосіб, які є платниками податків. При поданні заяви потрібно пред’явити посвідчення особи з інформацією про ПІБ, дату та місце народження, прописку та громадянство.

Для осіб, яким ще не виповнилось 14 років, облікові картки в Реєстрі створюються після подання заяви за формою 1ДР від одного з батьків дитини або від опікуна, усиновителя чи піклувальника. В цьому випадку, окрім посвідчення особи, потрібно пред’явити свідоцтво про народження дитини. Якщо таке свідоцтво видано іноземною мовою, його завчасно слід перекласти на українську та засвідчити у встановленому порядку. Переклад подається до податкової разом з копією, оригінал перекладу повертається власнику разом з ІПН дитини.

Для отримання ІПН дитині, яка залишилась без батьків і якій ще не назначено опікуна, до податкової із заявою може звернутись представник органу опіки та піклування. В цьому випадку треба пред'явити свідоцтво про народження та документ-підтвердження, за яким ви маєте право представляти інтереси дитини у процедурі отримання ідентифікаційного податкового номера.

Куди звернутись для отримання ІПН для дитини

Підготовлені документи та заяву 1ДР треба подати до податкової за місцем проживання. Особи, які не мають постійного місця проживання в нашій державі можуть звертатись в податкову за місцем перебування.

Термін видачі ІПН для дитини складає 3 робочі дні з дня подання заяви №1ДР. Якщо ви бажаєте отримати документ в іншій податковій, термін подовжується до 5 днів. Також цей термін може бути збільшено до 10 днів, якщо в заяві будуть виявлені помилки та невідповідності з іншими документами.

Право на отримання ІПН мають ті ж самі особи, що і при подачі заяви. Для отримання податкового номеру візьміть з собою посвідчення особи та свідоцтво про народження.

Зразок заяви на отримання ідентифікаційного коду дитині.

Зразок заяви на отримання ідентифікаційного коду дитині

Отримання ІПН онлайн

Додатковим способом подачі заяви за формою 1ДР – є онлайн режим через Електронний кабінет на сайті cabinet.tax.gov.ua. Авторизація в кабінеті виконується через електронно-цифровий підпис (ЕЦП), BankID або MobileID.

З 10.07.2019 в Україні почав діяти експериментальний проєкт «єМалятко», який дозволяє поставити дитину на облік у Реєстрі податкової в процесі видачі свідоцтва про народження. Це можна зробити за бажанням одного з батьків дитини.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати