Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Видача дублікатів свідоцтв

Видача дублікатів свідоцтв

21.07.2022

Якщо ви втратили оригінал документа або він був значною мірою зіпсований і його відмовляються приймати в потрібних вам установах, вам потрібно буде отримати дублікат такого документа. І хоча, в законах України не прописано визначення дублікату, на практиці з юридичного погляду дублікат має таку саму правочинну силу, як і оригінал. Дублікат містить всю інформацію з оригінального документа та після його видачі, оригінал втрачає свою дію.

Щоб отримати дублікат свідоцтва, вам потрібно звернутися до тієї установи, де було отримано оригінал. Якщо ж ця організація чи державний орган вже припинили своє існування, отримати дублікат ви зможете в організації правоприймача.

 

Важливо знати! Вам потрібно оформити довіреність та завірити її у нотаріуса, якщо ви збираєтеся отримати дублікат свідоцтва на іншу людину.

Також дублікат може бути запрошений співробітниками медустанови, навчального закладу та інших дитячих закладів за місцем перебування дитини, а також органами опіки та піклування. У такому разі знадобиться довіреність від такої установи та наявність документів для підтвердження особи.

Отримання копій свідоцтв із РАЦС

Це найбільш популярний вид запиту. До таких документів можна віднести свідоцтво про народження, одруження, розлучення, зміну імені або прізвища, смерть та інше.

РАЦС – реєстрація актів цивільного стану виконується за місцем проживання для громадян України, які мешкають на території країни. Для тих, хто виїхав за кордон, РАЦС виконується в консульстві України в країні перебування.

При процедурі РАЦС інформація записується до державного реєстру, для підтвердження такого запису людині видається Свідоцтво.

Дублікат Свідоцтва, у разі втрати оригіналу, можна отримати у відповідному органі на підставі заяви та наявного запису в реєстрі.

Свідоцтва РАЦС та їх повторні дублікати видаються на спеціальному бланку затвердженого в Україні зразка, який погоджено на законодавчому рівні. Застосування інших зразків для надання документів забороняється.

Дублікат свідоцтва про народження

Самостійно отримати дублікат можуть особи віком від 16 років при пред'явленні паспорта. На дітей віком до 16 років свідоцтво про народження можуть отримати батьки або усиновлювачі. Дублікати за дорученням можуть вимагати представники одержувача.

Дублікат свідоцтва про смерть

Такий документ видається дружині покійного та його дітям, у тому числі й усиновленим. Також це свідоцтво можуть отримати близькі родичі, представники чоловіка чи дитини, а також особи, які отримали спадщину в законному порядку або на підставі заповіту.

Дублікат свідоцтва про укладення шлюбу або розлучення

Дублікат такого документа не може бути виданий після розлучення. Щоб підтвердити факт розлучення, відділ РАЦСу може видати довідку з державного реєстру актів цивільного стану.

Для оперативного отримання будь-яких свідоцтв та їх дублікатів, ви можете звернутися до нашого бюро перекладів НТідея. Ми зможемо допомогти з підготовкою запитів, збиранням документів та всіма супутніми послугами у максимально короткий термін.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати