Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Університет Гельсінкі пропонує навчання для українських студентів

Університет Гельсінкі пропонує навчання для українських студентів

21.03.2022

Пропонуємо зарахування без плати за навчання для українських студентів, навчання яких призупинено через війну.

Університет Гельсінкі засуджує військові дії Росії та висловлює підтримку Україні та її університетській спільноті. Ми разом із усіма фінськими університетами приєднуємося до висловлювання Університетів Фінляндії про підтримку України, а також до Заяви Європейської асоціації університетів.

Університет Гельсінкі вірить у міжнародне співробітництво у галузі досліджень та вищої освіти та підтримує його навіть у важких обставинах. Проте бувають моменти, коли співпрацю необхідно переглядати, і поганий напад Росії на Україну потребує виняткових дій.

Ми продовжуємо відслідковувати як національні санкції, так і санкції ЄС і відповідним чином коригуємо політику та процеси. Ми будемо працювати разом з іншими фінськими та міжнародними університетами, щоб покласти край бойовим діям в Україні та підтримати українські установи та окремих осіб.

У Гельсінському університеті створено групу для моніторингу ситуації в Україні, пов'язаних з нею санкцій та їх наслідків, для видачі рекомендацій та координації заходів, які вживає університет.
Запитання та запити, пов'язані з Україною, можна надсилати на адресу [email protected] 

Ось як наш університет допомагає студентам та співробітникам

Ми особисто зв'язалися з усіма українськими студентами та студентами за обміном, які навчаються у Гельсінському університеті, а також з українськими співробітниками університету, щоб запропонувати їм підтримку. Відповідно до інституційної цінності інклюзивності до всіх членів університетської спільноти слід ставитися однаково і з повагою, незалежно від національності, і вони, як і раніше, будуть мати ті ж права та послуги, що й раніше.

Університет Гельсінкі надає право на навчання без здобуття ступеня особам, які прибули до Фінляндії і чиє навчання на здобуття ступеня було припинено в українському виші через війну.

Курсам або навчальним модулям може бути надано право проходження навчання на підставі заяви у довільній формі. У заяві мають бути зазначені мовні навички заявника, дисципліна та обсяг навчання, пройденого у минулому, а також інші підстави для заяви. До заяви додається копія паспорта чи аналогічного документа.

Заявки будуть оброблятись до кінця 2022 року без крайніх термінів подання заявок. Право на завершення буде надано до 31.07.2023 та плата за навчання без отримання ступеня не стягується.

Докладніша інформація буде доступна до кінця березня.

З громадян України не стягуватиметься плата за навчання у університеті до осені 2023 року.

Гельсінський університет надає пожертвування

Гельсінський університет запустив антикризовий фонд та заклик про надання надзвичайної допомоги. Зібрані гроші підуть на підтримку дослідників та студентів, які залишають Україну, які хочуть переїхати до Фінляндії та проводити дослідження або навчатися в Гельсінському університеті, а також тих, хто вже навчається в університеті.

Університет Гельсінкі підтримує жертв війни в Україні пожертвуванням у розмірі 50 000 євро для ЮНІСЕФ. Пожертвування проводиться з доходів фондів Університету Гельсінкі (HYR).
Університетська аптека також підтримала Україну в умовах гуманітарної кризи і зробила два пожертвування на загальну суму 20 000 євро нужденним. Першу пожертву було зроблено в рамках операції «Надія», а другу пожертву було зроблено у Фонд допомоги при стихійних лихах Червоного Хреста Фінляндії. Крім того, «Університетська аптека» скоротила свою аптечну мережу в Росії та планує піти з російського ринку.

Гельсінський колегіум перспективних досліджень отримує додаткове фінансування від Kone Foundation для підтримки дослідників, які втікають від війни в Україні. Грант дозволяє загалом провести дослідження у Колегії протягом 36 місяців. Фонд Kone надав додаткові ресурси для стипендій, призначених для вчених, які втекли від війни та не можуть продовжувати працювати у своїй країні. Додаткове фінансування розподілятиметься через програму Collegium Kone Foundation Fellowship, яка підтримує дослідників із країн Балтії, Росії, Білорусі та України.

Рекомендації щодо співпраці з Росією та Білоруссю

Університет на якийсь час зупиняє розвиток усіх нових колаборацій з Росією та Білоруссю.
Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і культури припиняється будь-яка інституційна співпраця з російськими та білоруськими вузами та іншими установами.

Членів університетської спільноти просять ухвалити до відома рішення Європейської комісії про припинення науково-освітнього та інноваційного співробітництва з російськими організаціями, а також про припинення виплат російським організаціям за поточними контрактами.

Співтоваристві Університету пропонується утриматися від будь-якої взаємодії з будь-якими державними органами Російської Федерації.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати