Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Українці можуть перевірити можливість виїзду за кордон за допомогою декількох сервісів: перелік

Українці можуть перевірити можливість виїзду за кордон за допомогою декількох сервісів: перелік

18.08.2020

Під час планування поїздки за кордон, громадяни України можуть скористатися спеціалізованими сервісами, щоб отримати необхідну інформацію.

"Існують особливі сервіси, що дозволяють стежити за ситуацією на кордонах. Якщо відповідати вимогам, встановлених прикордонниками, то з високою ймовірністю вдасться покинути межі країни", - наголошується в публікації.

Першим сервісом виступає Інтерактивна карта від МЗС України. Інформація, що надається там, відрізняється точністю, але не повнотою. Нерідко виникала ситуація, коли особи, які мають права на відвідування країни, були відсутні в реєстрі.

Другий сервіс – Timatic. Його засновником виступає компанія IATA, що спеціалізується на повітряних перельотах. Ресурс дуже корисний, але дізнатися в ньому можна тільки про повітряні поїздки. Деякі рекомендації досить важко прочитати, потрібно враховувати цей момент.

Якщо маєте намір поїхати в Європу, можна скористатися сервісом Reopen Europe. Після вибору країни, що цікавить, потрібно звернути увагу на значок Земної кулі. Натискання на нього дозволить дізнатися про те, хто може в'їжджати в цю країну.

Варто пам'ятати, що перевірка можливості в'їзду в іншу країну повинна здійснюватися завчасно, в цій справі не можна покладатися на досвід сторонніх осіб.

Краще користуватися прямими рейсами. Транзитні подорожі нерідко супроводжуються цілим рядом проблем. Наприклад, якщо потрібно дістатися до Словенії, немає гарантій, що вас пропустять в Німеччині або Польщі. Є достатньо прикладів, коли люди не змогли пересісти на інший рейс.

Потрібно пам'ятати, що кожен випадок вважається індивідуальним. Наприклад, в ЄС рекомендували пропускати студентів. Але чи кожна країна згодна з таким становищем? Який перелік документів необхідний, для підтвердження статусу студента? Аналогічні ситуації зустрічаються всюди, деякі люди направляються на лікування, інші – провідати родичів. Універсального способу підтвердити свій статус не передбачається.

Потрібно ще раз нагадати: якщо в даний момент поїздку можна перенести, краще скористатися цим шансом, інакше, з високою ймовірністю, можна застрягти на кордоні.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати