Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Отримання витягу з РАГС для громадян

Отримання витягу з РАГС для громадян

20.05.2022

Спеціальна електронна інформаційна система під назвою РАГС містить у собі відомості, що стосуються актів громадянського стану, змін, що вносяться до запису, відновлення та анулювання, а також виписок, взятих за останні роки. З Державної бази можна отримати такі бланки з виписками про реєстрацію як:

  1. Про народження;
  2. Народження з уточненням інформації про батька дитини;
  3. Встановлення факту смерті;
  4. Укладання шлюбу та підтвердження прізвища, яке було до розпису;
  5. Про перебуванні в шлюбі;
  6. Шлюб із уточненням інформації про іншого чоловіка;
  7. Розірвання шлюбу;
  8. Зміни імен, прізвищ, по батькові.

Для консультації з питань, що цікавлять, достатньо зв'язатися зі спеціалістами нашої компанії по телефону або за допомогою месенджерів. Досвідчені співробітники зможуть за короткий проміжок часу чітко пояснити алгоритм дій, необхідний для отримання конкретної виписки, а також перелік документів. Щоб розпочати процес співпраці з РАГС, замовник надає довіреність, бланк в обов'язковому порядку повинен містити мокру печатку, оформляються папери від особи, яка бажає отримати відомості, на співробітника компанії NTidea.

Одразу після отримання пакета документів, їх перевіряють на відповідність загальноприйнятим вимогам і передають на витребування, буквально наступного дня починається процес. Терміни виконання замовлення залежать від Державного реєстру, часто доводиться чекати від 1 до 7 днів, не більше. Фахівці офіційно проставляють апостиль, який стане в нагоді для подання документації за кордон. За бажанням клієнта, наш перекладач запросто переведе текст з виписки на необхідну мову, а також буде враховано інші важливі аспекти співпраці з іншою державою після попереднього узгодження. Забрати готову виписку можна особисто або співробітники надішлють папери додому за допомогою перевірених часом служб експрес-доставки цінних паперів.

Потрібно знати! Спеціальні бланки для виписок із РАГС не використовуються

Про цей момент повинен знати кожен замовник, виходячи з чинної ухвали під номером 245 від 23.03.2016 року, було змінено порядок ведення Державного реєстру. Сьогодні виписки видаються не на спеціальних бланках, інформація друкується на білому аркуші формату А4. Засвідчуються документи підписом посадової особи, крім того, ставиться печатка певного відділу РАГС. Таке рішення було ухвалено з метою економії бюджету країни, оскільки спецбланки виготовлялися за рахунок держави. Не можна не відзначити спрощення документообігу у відділах РАГС, що значно скорочує час отримання виписки. Спеціалісти Державного реєстру не стикаються з масою паперів, що стосуються звітності та обліку витрати бланків, зберігання, а також замовлення необхідної кількості примірників. Подібні зміни у робочому процесі сприятливо позначилися на термінах отримання виписок, а самі документи на форматі А4 повністю підходять для проходження всіх процедур, з якими можуть зіткнутися громадяни України.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати