Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Що таке пруфрідінг (proofreading) тексту?

Що таке пруфрідінг (proofreading) тексту?

09.11.2023

Proofreading - в перекладі з англійської означає вичитку та коректуру тексту. В галузі послуг з перекладу – це остаточний етап перевірки перед передачею роботи замовнику. Виконується цей етап у більшості випадків носієм мови.

Пруфрідінг тексту носієм мови суттєво збільшує вартість послуги перекладу, тому така додаткова вичитка виконується не часто і тільки за бажанням замовника. У більшості випадків робота редактора та коректора перекладу є достатнім та завершальним кроком. Тим паче, якщо до роботи залучений перекладач, який має другу профільну освіту з тематики перекладу, це дає чудовий результат з мінімально необхідною коректурою.

Переваги пруфрідінгу

Перевірка перекладу носієм мови – це коли німецький текст перевіряє німець, французький – француз, тощо. Залучення до процесу перекладу носія мови надає тексту оригінальності та стилю, результат роботи не буде створювати відчуття перекладу з іншої мови за рахунок правильно підібраних мовних обертів, сленгу та врахування культурних особливостей цільової аудиторії.

Пруфрідінг є актуальним при перекладі художньої літератури, маркетинговому перекладі, локалізації вебсайту, та для інших тематик, де знадобиться творча складова.

Якщо ви серйозно ставитесь до свого контенту та бажаєте справити найкраще враження на читача, замовляйте послугу пруфрідингу до перекладу. Результат роботи зробить ваш матеріал помітніше, справить гарне перше враження, дасть розуміння що ви відповідальні і серйозно ставитесь до своєї справи. Читач буде концентрувати увагу на змісті написаного, а не на помилках.

Пруфрідінг не замінює собою етап редагування і навпаки. Це різні завдання з різними підходами. Редактор перекладу може змінювати формулювання речень, у той час як пруфрідер виправляє незначні помилки без зміни структури тексту.

Якщо ви не впевнені, чи потрібна вам послуга Proofreading, тоді зверніться до нас за консультацією і ми порадимо найкраще рішення саме для вашого перекладу.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати