Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Найлегші мови світу для вивчення

Найлегші мови світу для вивчення

17.10.2023

Чимало людей при будуванні планів на наступний рік – ставлять за мету почати вивчення іноземної мови. Проте, лише невеликий відсоток знаходить час та натхнення на це заняття. Так із року в рік мета лишається не реалізованою, а все через невпевненість в своїх силах.

Ми хочемо запропонувати вам перелік легких для вивчення іноземних мов, щоб ви могли втілити свої мрії в реальність, здобути корисні знання та досвід.

ТОП найпростіших мов для вивчення за думкою НТідея

1. Есперанто

Кількість носіїв мови близько 1Млн людей. Ця мова належить до штучно винайденої, а її винахідником вважається лінгвіст Заменгоф Л.М. Метою створення мови було утворення найлегшої мови в світі, яку можна швидко вивчити. За думкою вчених, на засвоєння мови есперанто вам знадобиться близько 150 годин часу.

Ця мова має просту граматику, лише 16 правил, в ній відсутні виключення. Слова утворені з романських, німецьких та слов’янських морфем.

2. Африкаанс

Кількість носіїв мови складає більше 17,5 млн. людей. Мова розповсюджена в деяких африканських країнах. До 1925 року африкаанс вважали лише діалектом нідерландської мови, але з того року в Південній Африці африкаанс був визнаний самостійною мовою. Як ви могли вже здогадатись, мова дуже схожа на нідерландську.

Африкаанс має просту та зрозумілу граматику, в ньому відсутні виключення, відмінювання дієслів також немає. Відсутні відмінки для іменників та прикметників.

3. Суахілі

Кількість носіїв мови становить біля 11 млн. жителів Африки. Хоча ця мова не найлегша і має мало спільного з романськими мовами, вона потрапила до цього переліку через велику кількість слів, які схожі з англійськими.

Якщо ви мрієте про подорож африканськими країнами, то знання суахілі стане у нагоді. Вимова та написання співпадають. Для англомовних людей вимова буде звичною. В правилах відсутні часи, дієслова не мають відмінювання, написання латиницею. Важкість мові додає правильна вимова, від правильної інтонації може змінюватись сенс речення.

4. Англійська

Кількість носіїв мови у всьому світі близько 1,5 млрд. людей. Англійська є державною мовою в деяких великих країнах: США, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія, тощо.
Англійська одна з самих розповсюджених мов світу, як правило, саме з неї починають вивчення іноземних мов, оскільки володіння англійською в повній мірі знадобиться в різних сферах сучасного життя.

В цій мові лише два відмінки, а абетка складається з 26 літер. Прикметники не відмінюються.

5. Іспанська

Кількість носіїв мови складає близько 550 млн. людей в різних країнах світу (Іспанія, Андорра, Аргентина, Мексика, Куба, Колумбія, тощо). Іспанська мова є рідною для багатьох людей і поступається лише китайській. Як не дивно, але більше за все іспанською розмовляють в Мексиці та США, а не в Іспанії. Знання іспанської мови знадобиться для роботи та мандрівок або туризму.

Чому іспанська вважається не складною мовою:
- має багато схожих слів з англійською та французькою;
- здебільшого вимова співпадає з написанням;
- мова розповсюджена в кіно, піснях.

Проте, в іспанській мові у вас можуть виникнути складнощі з дієсловами в різні часи та виключення з правил.

6. Французька

Кількість носіїв мови біля 270 млн. людей. Мова буде легкою для вивчення людям, які вже знайомі з однією з романських мов. Через довготривалу та насичену подіями історію взаємовідносин між країнами Великобританії та Франції, ці мови мають схожі слова та написання.

Систематичні заняття вивченням французької мови дозволять легко освоїти граматику. Єдина перепона – це складна вимова. Українцям вона дається складно.

7. Італійська

Кількість носіїв мови близько 68 млн. людей серед країн Італії, Швейцарії, Ватикану, Сан-Марино. Ми віднесли її до переліку найлегших мов світу через просту вимову для вивчення українцями. Ця мелодійна мова виявиться ще легшою для тих, хто володіє англійською, французькою або іспанською. Мова досить виразна та емоційна у вимові.

Вивчення будь-якої іноземної мови – це цікавий та корисний процес, але потребує певних зусиль та наполегливості. Навіть легкі мови потребують систематичних занять, поповнення словникового запасу та постановки правильної вимови. Бажаємо вам обрати для себе мову, вивчення якої принесе задоволення.

Ви також можете ознайомитись з рейтингом найскладніших мов світу для вивчення.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати