+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як відновити ідентифікаційний код

Як відновити ідентифікаційний код

21.08.2020

Довідка платника податків (інша назва ідентифікаційний код) - дуже важливий документ. За ступенем необхідності його можна порівняти з паспортом. Якщо ідентифікаційний код був втрачений, пошкоджений, викрадений третіми особами, потрібно тут же звернутися в податкову. Без цієї довідки не можна отримати посвідку на проживання в Україні, офіційно працевлаштуватися і т.д.

Деякі люди думають, що процес затягнеться на тривалий час, обернеться істотними фінансовими витратами. Це лише міф! Прочитання цієї статті допоможе Вам отримати всі відповіді.

Як і де відновити ІПН?

Відновлення такого важливого документа здійснюється в Державній фіскальній службі України. Є одна умова - не потрібно звертатися строго туди, де здійснювалася видача першого документа. Можна підійди в будь-яку філію податкової служби, сформувати звернення з приводу загубленого або пошкодженого ІПН. Довідки заносяться до єдиного реєстру, співробітники компетентних органів витратять лише кілька хвилин, щоб отримати з бази Ваш номер.

Важливий момент - видача нового ідентифікаційного коду здійснюється тільки при наявності відповідної заяви з боку власника кода. Доведеться самостійно прийти в податкову, сформувати заяву, виконати інші запропоновані процедури. Як тільки все буде написано і пройдено, залишиться почекати 7 робочих днів, після отримати на руки готову довідку платника податків.

Набір документації стандартний, детальний перелік наведено нижче:

  1. Заява, яка пишеться від руки. У ній вказати причину необхідності виписки нового ІПН (втрата, пошкодження, викрадення третьою особою та ін.).
  2. Надати паспорт, а також ксерокопії перших двох сторінок (ПІБ, місце прописки).
  3. Банківська квитанція. У ній вказується оплата мита за повторну видачу ідентифікаційного коду.

Як вчинити, якщо немає можливості самостійно відновити ІПН?

Не завжди знайдеться можливість вирватися з робочої рутини, щоб виділити пару годин на очікування в черзі. Якщо часу зовсім немає, ми готові допомогти вам з відновленням ідентифікаційного коду.

Вам буде потрібно:

  1. Надати ксерокопії перших двох сторінок паспорта (ПІБ, місце прописки).
  2. Скласти в нотаріуса довіреність на співробітників нашої компанії.

Якщо ви відсутні на території країни, немає можливості викроїти час з робочого графіка, то завжди можна замовити послугу за допомогою повідомлення на електронну пошту або по телефону (у нас є месенджери). Ми робимо відновлення ІПН без обов'язкової присутності його власника.

Як тільки процес буде завершений, а документ опиниться у нас на руках, ми відразу повідомимо вас про це. Якщо ви проживаєте на території Києва, ми зможемо доставити його поштовими службами.

Увага! Для даної послуги обов'язково потрібна нотаріальна довіреність на наших співробітників.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки