Шановні колеги, клієнти та партнери.
Наш офіс не працюватиме 17 та 18 вересня. Всі онлайн заявки будемо брати в роботу по можливості. Дякуємо за розуміння.
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Як відновити ідентифікаційний код

Довідка платника податків (інша назва ідентифікаційний код) - дуже важливий документ. За ступенем необхідності його можна порівняти з паспортом. Якщо ідентифікаційний код був втрачений, пошкоджений, викрадений третіми особами, потрібно тут же звернутися в податкову. Без цієї довідки не можна отримати посвідку на проживання в Україні, офіційно працевлаштуватися і т.д.

Деякі люди думають, що процес затягнеться на тривалий час, обернеться істотними фінансовими витратами. Це лише міф! Прочитання цієї статті допоможе Вам отримати всі відповіді.

Як і де відновити ІПН?

Відновлення такого важливого документа здійснюється в Державній фіскальній службі України. Є одна умова - не потрібно звертатися строго туди, де здійснювалася видача першого документа. Можна підійди в будь-яку філію податкової служби, сформувати звернення з приводу загубленого або пошкодженого ІПН. Довідки заносяться до єдиного реєстру, співробітники компетентних органів витратять лише кілька хвилин, щоб отримати з бази Ваш номер.

Важливий момент - видача нового ідентифікаційного коду здійснюється тільки при наявності відповідної заяви з боку власника кода. Доведеться самостійно прийти в податкову, сформувати заяву, виконати інші запропоновані процедури. Як тільки все буде написано і пройдено, залишиться почекати 7 робочих днів, після отримати на руки готову довідку платника податків.

Набір документації стандартний, детальний перелік наведено нижче:

  1. Заява, яка пишеться від руки. У ній вказати причину необхідності виписки нового ІПН (втрата, пошкодження, викрадення третьою особою та ін.).
  2. Надати паспорт, а також ксерокопії перших двох сторінок (ПІБ, місце прописки).
  3. Банківська квитанція. У ній вказується оплата мита за повторну видачу ідентифікаційного коду.

Як вчинити, якщо немає можливості самостійно відновити ІПН?

Не завжди знайдеться можливість вирватися з робочої рутини, щоб виділити пару годин на очікування в черзі. Якщо часу зовсім немає, ми готові допомогти вам з відновленням ідентифікаційного коду.

Вам буде потрібно:

  1. Надати ксерокопії перших двох сторінок паспорта (ПІБ, місце прописки).
  2. Скласти в нотаріуса довіреність на співробітників нашої компанії.

Якщо ви відсутні на території країни, немає можливості викроїти час з робочого графіка, то завжди можна замовити послугу за допомогою повідомлення на електронну пошту або по телефону (у нас є месенджери). Ми робимо відновлення ІПН без обов'язкової присутності його власника.

Як тільки процес буде завершений, а документ опиниться у нас на руках, ми відразу повідомимо вас про це. Якщо ви проживаєте на території Києва, ми зможемо доставити його поштовими службами.

NTidea
Блог

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки