16.04.2021
Увага, ми не займаємося реєстрацією шлюбу, але перекладаємо, та легалізуємо документи.
Ця стаття опублікована в якості інформаційного контенту!
Всі особливості укладення шлюбу з іноземцем, як і інші нюанси взаємодії, потрібно знати заздалегідь.
В 2021 році створені певні правила реєстрації шлюбних відносин для подібних випадків.
У всякого, хто бажає одружитися або вийти заміж за іноземця, відразу виникає ряд питань, а саме:
Цікаво, що офіційною організацією, що здійснює і проводить такі заходи залишається ЗАГС. У Києві він приймає як українців, так і іноземців.
Що стосується юридичної сторони питання і документів, то потрібні наступні:
Потім інформація легалізується, апостилюється (як потрібно по закону країни, що видавала документи).
Цікаво, що для одруження закордоном обов'язково будуть потрібні:
Отже, зазвичай шлюби в Україні укладають:
Якщо шлюб був проведений в Україні, все визначається законами, прийнятими тут.
Так, якщо ви є корінним українцем/українкою і є бажання одружуватися або вийти заміж за іноземця закордоном, нічого складного немає. При цьому будуть дотримуватися права іноземної держави. Якщо при цьому є бажання легалізувати свій шлюб, повернувшись на батьківщину, потрібно чітко виконувати всі закони і розпорядження, а також дотримуватися Сімейного кодексу, що важливо. Країни мають свої, часом суперечливі, закони. Так, наприклад, в Україні немає полігамних шлюбів. Одружаться два іноземці з дотриманням прав іноземних держав, а місцеве законодавство при цьому не врахує такий шлюбний союз. Є можливість укладення і стандартного договору про шлюб. У цьому випадку пара самостійно може вибрати право, яке використовується для шлюбного договору.
Які бувають спірні нюанси в шлюбі з іноземцем? Їх досить багато, це:
Важливо ще й пам'ятати, що при визначенні законів і прав, що регулюють все вищеописане, зазвичай є складнощі. Часто зустрічаються ситуації, коли у одного з батьків і дітей різне громадянство, власність, місце проживання.
Зазвичай більшість таких питань регулює законодавство України. Але розлучення привносить проблеми. Тут норми і юридичні канони іншої держави можуть суперечити українським законам. Як підсумок - тривалі суди і обговорення питання, пошук компромісів, проблеми зі статусом у дружин, чоловіків, дітей і власності.
Як уникнути подібної ситуації? Для цього, перш за все, потрібно заздалегідь продумати всі нюанси, пов'язані з особистим життям і дітьми. Змоделювати ситуації, що виникають часто і всюди. Реалістично дивитися на виниклі проблеми, не соромлячись звернутися за порадою до досвідченого юриста, наприклад, з приводу укладення шлюбу з іноземцем. Задати питання з приводу складнощів в процесі укладання шлюбу і розлучення. Це - захист від непродуманості і імпульсивності. Зрозуміло, часто потрібен індивідуальний підхід, все залежить від багатьох факторів і законодавства країни чоловіка - іноземця.
Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003
E-mail: buro.ntidea@gmail.com
Надіслати відгук
Переваги роботи з нами
Онлайн замовлення і оплата | Терміновий переклад | 53 мови |
Якісний сервіс | Доставка по всьому світу | Більше 17 років досвіду |