Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Довідка про прописку до ID-картки

Довідка про прописку до ID-картки

14.02.2022

За останні 4 роки в Україні, крім паперових паспортів, стали користуватися величезною популярністю ID-карти, які діють нарівні і вважаються зручною альтернативою. Але маючи на руках пластиковий зразок, українці не скрізь можуть скористатися комплексом послуг без довідки про прописку. Отримати таку виписку про прописку можна разом з ID-картою, для цього ДМС і територіальні органи надсилають спеціальний запит. Не є винятком онлайн замовлення через відомий портал Держпослуг iGov.org.ua. За минулий рік такою можливістю скористалося понад 1,7 млн. громадян України, найбільше жителів за статистикою звернулося з Києва.

Навіщо потрібна довідка про прописку

Виходячи із вимог, що викладені у законодавстві України ст. 6 ЗУ, кожен громадянин України, іноземець або людина, яка не має громадянства, що постійно перебуває на території держави, зобов'язана реєструвати своє місце проживання. Подібні документи обов'язково вимагають банки та інші установи, де необхідно ідентифікувати людину. На паспортах пластикового зразка є спеціальний чіп, саме він містить інформацію про прописку, але змінивши місце проживання, замінити дані не вдасться, що змушує людей окремо додавати довідку там, де її вимагатимуть. Також довідка буде потрібна там, де немає технічної можливості зчитати дані про прописку з ID картки.

Задавшись метою отримати доповнення до ID-карти, потрібно підтвердити діючу адресу в Єдиному державному демографічному реєстрі, скорочено ЄДР, але є й інший, простий спосіб. Замовленням документа онлайн сьогодні користуються багато людей, для оформлення заявки потрібно відвідати сайт iGov.org.ua, авторизуватися за допомогою електронно-цифрового підпису або BankID, після чого уважно заповнити всі запропоновані поля спеціально розробленої фахівцями форми. Без завантаження скан-копії паспорта не обійтися, як тільки заявка надійде в обробку, на адресу електронної пошти, що прикріплена, прийде повідомлення. По завершенні процесу людина приходить до реєстраційного органу та особисто забирає довідку.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати