Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Освіта в Канаді

Освіта в Канаді

24.07.2023

Канада може похвалитись сьогодні наявністю одних із кращих університетів світу. Плануючи вступ до навчального закладу Канади, варто детально вивчити процедуру отримання вищої освіти, дізнатись про навчальні програми, яка їх вартість, вимоги до абітурієнтів, умови та вартість оренди житла.

Маючи достатню кількість інформації Ви зробите вірний для себе вибір та зможете обрати необхідний ВНЗ для вступу.

Консультант нашого бюро «НТідея» зможе дати вичерпну інформацію стосовно варіантів навчання в Канаді, які навчальні заклади краще обрати для омріяної спеціальності. Так ви зможете зробити порівняльний аналіз пропозицій від різних ВНЗ, дізнатись, вимогам яким університетів Ви відповідаєте та чи є у вас необхідний бюджет.

Вимоги до абітурієнтів від навчальних закладів Канади

Навчання в Канаді можливе на двох мовах: англійській і французькій (переважно в Квебеці). Обираючи навчальний заклад важливо знати, на якій мові там викладають. Це може бути виключно англійська, або виключно французька мова. Проте переважна більшість навчальних закладів англомовні.
Деякі ВНЗ Канади мають власні гуртожитки для проживання студентів – це дозволить зекономити на оренді нерухомості.

Робота для студентів в Канаді

Після зарахування до навчального закладу, студентам офіційно дозволено працювати до 20 годин на тиждень, а під час канікул до 40 годин на тиждень. Працевлаштування в Канаді є нормальною практикою у студентів та може суттєво допомогти з орендою житла, здобути практичні навички за спеціальністю, а також покращити розмовний англійський або французький. Багато навчальних закладів Канади допомагають з працевлаштуванням для своїх випускників.

Як зібратись на навчання

Перевагою навчання в Канаді є і те, що після двох років навчання, студент має право подати документи на імміграцію. Перебуваючи в Канаді, студент отримує статус резидента, тобто ВНЖ. З таким статусом надається багато прав на рівні з громадянами Канади, за виключенням можливості голосування. Маючи ВНЖ вам вже не потрібно оформлювати дозвіл на працевлаштування.

Після отримання ВНЖ, студент має прожити на території цієї країни як мінімум 3 роки з шести, інакше він втратить статус резидента та не зможе подати заяву на отримання Канадського Паспорту.

А з таким паспортом ви вже зможете подорожувати без візи по країнам Європи або перетинати кордон країн Британської співдружності.

Звернувшись до нашого бюро, Ви зможете отримати вичерпну консультацію, ми допоможемо скласти мотиваційний лист, резюме, а також надамо за необхідності комплексний супровід з питань освіти в Канаді.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати