Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Кращі поштові служби для відправлення документації

Кращі поштові служби для відправлення документації

27.02.2021

Після того, як в наше життя увійшов інтернет і електронні сервіси, відправка документації через звичайні поштові сервіси стала менш актуальною, проте до кінця своєї актуальності не втратила. Багато юридичних процедур вимагають наявності оригіналів, які мають юридичну силу за кордоном, тому необхідно пересилати паперові копії. У разі їх відсутності або запізнення доставки можуть виникнути різні проблеми, пов'язані з фінансовими операціями, депортацією з країни або втратою робочого місця. У зв'язку з цим, одним з головних критеріїв вибору поштового сервісу є його надійність.

Українські сервіси

«Укрпошта» - бюджетний варіант доставки документів. Терміни відправки цією службою зазвичай від двох тижнів до місяця, в залежності від дальності місця призначення. У разі використання даного сервісу для відправки документів за кордон, ми вибираємо варіант авіа відправки з можливістю онлайн трекінгу посилки.

Найбільш часто ми співпрацюємо з «Новою поштою». Цей варіант відмінно підходить для швидкої доставки посилок і листів по Україні.

Міжнародні експрес сервіси

Відомі компанії як FedEx, TNT, DHL або PonyExpress користуються у нас високою популярністю. Представництво DHL в Україні функціонує вже протягом декількох десятків років і за цей час зарекомендувало себе виключно з найкращої сторони. Голландська компанія TNT може доставити пошту в найкоротші терміни в будь-яку точку світу. PonyExpress забезпечує доставку по території СНД і світу, і вважається найдоступнішим за розцінками іноземним сервісом.

Доставка документів поштою не повинна бути пов'язана з ризиком втрати паперів або затримки по термінам. Тому потрібно дуже ретельно підійти до вибору поштової компанії і звертатися тільки в перевірені і надійні. Для цього можна погортати рейтинги або почитати в інтернеті відгуки клієнтів. На нашому сайті інформація про оптимальні варіанти міститься в розділі «Доставка».

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати