Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як відбувається перевірка довідки про несудимість на справжність

Як відбувається перевірка довідки про несудимість на справжність

13.12.2021

З такою нагальною проблемою, як отримання фальшивої довідки про несудимість, зустрічається безліч роботодавців та звичайні громадяни. Подібні негаразди трапляються при співпраці з нечесними компаніями, що займаються оформленням документів. Щоб уникнути незручних ситуацій, необхідно знати, як впевнитися, що бланк не є фальшивим.

Як проводиться процедура

Кожен громадянин України може скористатися спеціально розробленим сервісом від МВС, він був винайдений для перевірки таких документів і знаходиться за електронною адресою https://wanted.mvs.gov.ua/test/ . Перед відвідувачем сторінки з'являються порожні рядки, в які потрібно буде ввести дані з готового документа, пункт називається «Перевірка легітимності довідки про судимість». У відведеному полі прописують 12 цифр із існуючого номера, а також дату народження особи, що перевіряється, потім потрібно натиснути кнопку «Знайти».

На екрані з'явиться два можливі результати:

1. Справжність довідки підтверджена, що свідчить про видачу довідки органами МВС, це поле підсвічується червоним відтінком.

Довідка знайдена в базі, вона справжня

Довідка знайдена

2. Документ з таким номером та датою народження не видавався, ви побачите у випадку, коли перед людиною підробка. Але бувають і ситуації, що при введенні даних припускаються помилки, слід перевірити ще раз коректність заповнення полів і знову натиснути «Знайти».

Довідка не знайдена в базі

Негативний результат

Дистанційна перевірка довідки про несудимість

Не завжди компанії, які надають допомогу в отриманні довідки, знаходяться поряд з місцем проживання замовника, в такій ситуації можна зробити так:

Попросити менеджерів надіслати скан готової довідки на електронну пошту, після чого перевірити дані через вищезгаданий сервіс МВС. При отриманні позитивного результату варто продовжити співпрацю з фірмою з надання послуг.

Уникнути ексцесів та обману можна досить просто, потрібно не ризикувати, а звернутися до компанії, яка має багато позитивних відгуків. Співробітники таких Бюро часто мають багаторічний стаж, одним з них можна сміливо назвати NTidea, яке дорожить кожним клієнтом і піклується про особисту репутацію. Перед початком плідної співпраці кожен клієнт може розраховувати на повну консультацію з усіх питань, що стосуються отримання довідки.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки