Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як відбувається перевірка довідки про несудимість на справжність

Як відбувається перевірка довідки про несудимість на справжність

13.12.2021

З такою нагальною проблемою, як отримання фальшивої довідки про несудимість, зустрічається безліч роботодавців та звичайні громадяни. Подібні негаразди трапляються при співпраці з нечесними компаніями, що займаються оформленням документів. Щоб уникнути незручних ситуацій, необхідно знати, як впевнитися, що бланк не є фальшивим.

Як проводиться процедура

Кожен громадянин України може скористатися спеціально розробленим сервісом від МВС, він був винайдений для перевірки таких документів і знаходиться за електронною адресою https://wanted.mvs.gov.ua/test/ . Перед відвідувачем сторінки з'являються порожні рядки, в які потрібно буде ввести дані з готового документа, пункт називається «Перевірка легітимності довідки про судимість». У відведеному полі прописують 12 цифр із існуючого номера, а також дату народження особи, що перевіряється, потім потрібно натиснути кнопку «Знайти».

На екрані з'явиться два можливі результати:

1. Справжність довідки підтверджена, що свідчить про видачу довідки органами МВС, це поле підсвічується червоним відтінком.

Довідка знайдена в базі, вона справжня

Довідка знайдена

2. Документ з таким номером та датою народження не видавався, ви побачите у випадку, коли перед людиною підробка. Але бувають і ситуації, що при введенні даних припускаються помилки, слід перевірити ще раз коректність заповнення полів і знову натиснути «Знайти».

Довідка не знайдена в базі

Негативний результат

Дистанційна перевірка довідки про несудимість

Не завжди компанії, які надають допомогу в отриманні довідки, знаходяться поряд з місцем проживання замовника, в такій ситуації можна зробити так:

Попросити менеджерів надіслати скан готової довідки на електронну пошту, після чого перевірити дані через вищезгаданий сервіс МВС. При отриманні позитивного результату варто продовжити співпрацю з фірмою з надання послуг.

Уникнути ексцесів та обману можна досить просто, потрібно не ризикувати, а звернутися до компанії, яка має багато позитивних відгуків. Співробітники таких Бюро часто мають багаторічний стаж, одним з них можна сміливо назвати NTidea, яке дорожить кожним клієнтом і піклується про особисту репутацію. Перед початком плідної співпраці кожен клієнт може розраховувати на повну консультацію з усіх питань, що стосуються отримання довідки.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати