Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Де замовити послугу проставлення апостилю на атестат про середню освіту

Де замовити послугу проставлення апостилю на атестат про середню освіту

26.11.2021

Атестат про середню освіту видається людям, які закінчили загальноосвітню школу, зокрема вечірні курси занять. За бажання подати документ в іншій країні, найчастіше потрібна легалізація, а найбільш затребуваним способом підтвердження справжності можна назвати апостилювання. Молодь також вдається до замовлення послуг під час планування подальшого здобуття освіти за межами України. Апостиль на атестат дасть гарантії того, що органи влади та відомство держав вважатимуть документ дійсним.

Що являє собою апостиль

Питання дуже актуальне, оскільки небагато людей розуміють, що таке апостиль на атестат про закінчену середню освіту. Підтвердження виглядає як спеціалізований штамп розміром 10 на 10 см у формі квадрата. На документах є печатка відомства, підпис, а також інформація Гаазької конвенції від 1961 року, на підставі якої проводиться процедура. Подібні позначки підтверджують справжність печаток та підписів, якими засвідчено документ, перевірки, стосуються також посадової особи, яка проставляє підпис у певній графі.

Де реально проставити апостиль

Підтвердження атестату про середню освіту доступне кожній людині, офіційні папери МОНУ засвідчуються печаткою на окремому аркуші, після чого підкріплюються до оригіналу. Перед замовленням послуги важливо уточнити у консульстві, університеті чи коледжі специфіку, оскільки деякі країни потребують подвійного апостилю. Процедура трохи ускладниться через необхідність зробити переклад, алгоритм дій фахівців виглядає так:

  1. Оригінал атестата слід завірити апостилем;
  2. Здійснити переклад;
  3. Завірити переклад апостилем.

Тільки в такому разі на отримання підтвердження документів піде більше часу, але такі нюанси заздалегідь уточнюються в установі, куди подаватимуться папери.

Тонкощі проставлення апостилю на український атестат

Як уже стало зрозуміло, без підтвердження справжності у більшості ситуацій не обійтися, для проходження процедури потрібно звернутися до відомства МОНУ, яке займається саме цими питаннями. Щоб скоротити час, нерідко громадяни України користуються допомогою Бюро перекладів NTidea, співробітники компанії у максимально стислий термін завершать усі важливі процеси та видадуть готовий документ на руки клієнту.

Кому дозволено ставити апостиль
Українські закони передбачають певні норми, за якими займатися проставленням печатки можуть працівники Міністерства освіти та науки. Фахівці займаються перевіркою відомостей у базах даних, уточнюють номер документа, звіркою підписів, справжністю паперів. Вирішивши самостійно реалізувати задумане, можна зіткнутися з багатьма труднощами, витратити багато вільного часу і сил. Нерідко Міністерство повертає документацію через невідповідність загальноприйнятим нормам складання заяви або екземплярів. У подібних органах можна особисто проставити апостиль на атестат, але найраціональніше звернутися до майстрів своєї справи, Бюро перекладів НТідея чудово справляється з поставленим завданням, адже співробітникам допомагає багаторічний досвід у розумінні основних процесів.

Заняття є досить складним, на це впливають особливості та нюанси, будь-яка неточність у документації призведе до відмови, тому перед початком процедури необхідно уточнити важливі моменти з менеджерами компанії. Фахівці Бюро звикли компетентно вирішувати питання міжнародного законодавства, обізнані в тонкощах процесу, а також мають чималий досвід у співпраці з різними державами.

Скільки часу займає процедура

Найчастіше замовник самостійно може вплинути на швидкість виконання роботи спеціалістів, від 1 до 30 днів, варіанти можуть бути різні:

  1. Терміновий – 1-2 дні;
  2. Середньостроковий – 10 днів;
  3. Звичайний – 30 днів.

Терміни обговорюватимуться з клієнтом в індивідуальному порядку під час замовлення. Консультацію нададуть у найкоротші терміни, на всі питання, що цікавлять, ви отримаєте зрозумілі відповіді, жодних прихованих комісій чи переплат немає, в кінцеву вартість входять податки, а також збори, встановлені державою.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати