Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Де можна проставити Апостиль на свідоцтво про смерть?

Де можна проставити Апостиль на свідоцтво про смерть?

21.02.2021

Будь-які документи, отримані на території України, повинні бути легалізовані для використання в державах, які прийняли Гаазьку конвенцію. У конвенції бере участь безліч країн, в яких діють загальні правила апостилювання, але існують і деякі нюанси, прописані в законодавстві деяких з них. Правила поширюються і на свідоцтво про смерть - Апостиль дає паперу юридичну силу при наданні за кордоном.

Для проставлення штампа необхідно уважно вивчити зразки і правила оформлення процедури. На печатці має бути присутнім наступне:

  • прізвище, ім'я, по батькові особи, яка підписала документ;
  • печатка;
  • дата;
  • назва населеного пункту, в якому видано документ.

Причина проставлення апостилю на свідоцтво про смерть

Штамп необхідний, якщо ви збираєтеся здійснювати за кордоном будь-які юридичні дії, серед яких:

  • вступ на право спадщини;
  • поховання;
  • подача заявки на соціальні виплати, пов'язані з втратою;
  • отримання візи.

Цей перелік містить лише основні причини, тому перед оформленням документів слід звернутися до Міністерства юстиції України або в компанію, що надає послуги апостилювання для уточнення інших.

Які організації апостилюють свідоцтво про смерть?

Якщо ви плануєте проходити процедуру самостійно, доведеться звернутися до Міністерства юстиції. Але слід знати, що даний варіант має на увазі виникнення бюрократичних проблем і досить тривале очікування. Державні чиновники можуть знайти різні недоліки в зібраній документації. Але Міністерство - не єдина організація, в якій можна поставити Апостиль на свідоцтво про смерть.

Оптимальним рішенням стане звернутися в компанію, яка надає подібні послуги. Завдяки цьому ви уникнете безлічі проблем, зможете бути впевнені в правильності оформлення і отримаєте готові документи в короткі терміни. У більшості випадків вам навіть не доведеться виходити з дому - достатньо просто відправити необхідну документацію поштою. При цьому клієнтам гарантується повна конфіденційність і нерозголошення даних.

Що слід знати про апостилювання свідоцтва про смерть?

При самостійному зверненні до Міністерства, необхідно уточнити наявність підпису співробітника РАЦСу, що видав свідоцтво про смерть, в базі даних. Її відсутність рідкість, але може стати причиною виникнення досить серйозних проблем. Найчастіше такі ситуації виникають з документами, виданими ще до отримання Україною статусу незалежної держави. Якщо підпису немає, вам доведеться відправитися в РАЦС і оформити нове свідоцтво.

Крім цього, можуть виникнути і інші труднощі, особливо якщо свідоцтво було отримано раніше. Багато хто віддає перевагу ламінації документа, але при апостилюванні це категорично заборонено. Також існує заборона на додаткові штампи і печатки, які зустрічаються на свідчення деяких зразків. Слід враховувати, що Апостиль - це підтвердження того, що свідоцтво є справжнім оригіналом. У більшості держав вам буде потрібно пред'явити саме оригінал свідоцтва. Оформити Апостиль в Міністерстві юстиції можуть не тільки самі зацікавлені особи та їхні родичі, але також просто знайомі. При цьому оформляти довіреність не потрібно.

Послуги приватної компанії

Для прискорення процесу апостилювання свідоцтва про смерть - звертайтеся в наше Бюро перекладів NTidea. Ви отримаєте чіткі інструкції по збору документів і послідовності дій. Ми поставимо Апостиль значно швидше, ніж це відбудеться при особистому зверненні до Міністерства. Крім того, ви зможете бути впевнені в тому, що документ оформлений у відповідності з усіма правилами.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати