17.02.2022
Право на статус ВПО має українець, іноземець або людина без громадянства, яка на законній підставі перебуває в конкретній країні, а також має дозвіл на проживання від державних органів. Залишити батьківщину можуть змусити різні обставини, ось перелік деяких ситуацій, через які люди змушені їхати:
Усі правила оформлення довідки переселенця прописані та затверджені Кабінетом Міністрів України, указ за номером 509 від 01.10.2014 року. Для отримання документів необхідно довести той факт, що в момент погіршення обставин у рідній державі людина жила за місцем прописки, достатньо вказати місто, де розпочалася окупація чи військові дії. Є важливі моменти, про які повинен знати громадянин, який цікавиться оформленням довідки, вони виглядають так:
Позначка у паспорті для оформлення довідки необов'язкова, що спрощує процес отримання документації, достатньо лише підтвердити факт проживання у країні, з якої приїхав переселенець.
Серед поширених доказів, які надають громадяни без оцінки реєстрації, варто виділити:
Після розгляду конкретної ситуації у країні, з якої планується переміщення, може вистачити підстав початку процесу. Державна влада самостійно перевіряє подану інформацію і може виявити, що деякі дані були помилковими. Проблеми часто починаються і за втрати паспорта чи відсутності будь-яких посвідчень особи людини. Відмовити у видачі довідки можуть лише при втраті паспорта, але недоліки в ньому будуть згладжені. Для прикладу варто навести випадок з українським посвідченням особи, в якому не вклеєно фотографію за 25 або 45 років. У такій ситуації влада надасть статус переселенця, а також вкаже на терміновість вклеювання фото.
Є ще два моменти, які призведуть до відмови:
На руки видається рішення про відмову у письмовій формі, на бланку можна знайти підпис уповноваженої особи, а також причини відмови та подальші дії для оскарження такого рішення.
Список поширених причин, через які люди знову звертаються за допомогою, виглядає так:
Для початку процесу всі люди, хто цікавиться питанням, повинні скласти письмову заяву і звернутися з нею до структури за місцем проживання, яка займається вирішенням питань соціального захисту громадян. На заяві проставляється підпис, зробити це необхідно особисто чи через представника, коли йдеться про недієздатних людей, а також про малолітніх дітей.
Дитина без батьків отримує довідку за допомогою родичів, бабусі, дідуся, мачухи або вітчима, які живуть з нею на даний момент. Якщо таких немає, то оформленням документації та питаннями дітей, зарахованих до дитячих закладів, закладів охорони здоров'я чи соціальних закладів, займається їх керівник.
До складеної заяви обов'язково прикладають:
Як представник, потрібно приготувати такі документи:
У ситуації, коли подання заяви здійснюється родичем дитини, яка прибула без супроводжуючих або яка числиться в установі, потрібно зібрати:
Якщо на момент подачі паперів була надана відмітка з місця проживання, то довідка видається одразу, а не маючи її у наявності, термін розтягується до 15 днів. Довідка переселенця обов'язково підписується керівником уповноваженого органу.
Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003
E-mail: buro.ntidea@gmail.com
Надіслати відгук
Переваги роботи з нами
Онлайн замовлення і оплата | Терміновий переклад | 53 мови |
Якісний сервіс | Доставка по всьому світу | Більше 17 років досвіду |