Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Навіщо потрібен переклад довідки про несудимість

Навіщо потрібен переклад довідки про несудимість

09.12.2021

Будь-який громадянин України може зіткнутися з необхідністю оформлення довідки, що підтверджує відсутність судимості при працевлаштуванні за межами країни. У документі зазначається, що на момент видачі бланку людина не притягувалася до кримінальної відповідальності, судимість погашена чи знята, особу не розшукують органи влади, а також не перебуває у числі засуджених в Україні. Бюро перекладів NTidea готове співпрацювати по кожному питанню, що вас зацікавить, і зробити якісне надання послуги за короткий проміжок часу.

Скільки коштуватиме самостійний переклад

Спочатку людям потрібно визначити мету і місце, для якого готується довідка, чи це працевлаштування в іншій країні, чи необхідність відвідування банківських структур. Документ українською не буде актуальним в іншій державі без попереднього перекладу, тому деякі поліглоти намагаються реалізувати процедуру самостійно. Довідка про несудимість дуже важливий документ, будь-які помарки у ньому призведуть до відмови від розгляду тієї чи іншої заявки, слід добре подумати, чи варто ризикувати, якщо послуга бюро коштуватиме лише від 100 грн.

Приклад довідки з перекладом Приклад довідки з апостилем Приклад довідки з апостилем засвідчене нотаріусом

Приклад перекладу довідки про несудимість

Апостиль на довідці про несудимість

Навіщо виконується переклад?

За бажанням надати довідку, отриману в Україні за межами країни, без якісного оформлення та перекладу обійтися не вдасться. Порядок легалізації важливих паперів передбачає чітке виконання правил, розроблених Гаазькою конвенцією, а основною умовою буде апостилювання. При зверненні до компетентної особи, яка правильно підготує документацію, навіть у державі, яка не є учасником конвенції, вдасться без проблем легалізувати бланк через консульство.

 

Ціни на послугу

Кінцева вартість варіюється в залежності від мови перекладу та термінів надання послуги. На цій сторінці можна дізнатися про стандартні ціни на переклад довідки про несудимість на основні мови, термін часто становить 1 день. Побачивши неточність або у разі виникнення додаткових питань, клієнт може звернутися за консультацією до менеджерів нашого бюро НТідея будь-яким зручним способом, контакти надані нижче.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки