+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Дистанційне навчання в закордонних вузах

Дистанційне навчання в закордонних вузах

22.06.2021

Диплом закордонного ВНЗ сьогодні можна отримати і без щоденного відвідування занять - це заочне навчання. Іноземні університети пропонують масу варіантів освіти, що поєднують риси самостійного освоєння матеріалу і очного навчання.

Процес становлення студентом заочного відділення схожий з вступом на очне відділення. Абітурієнт готує перелік документів: мотиваційний лист, портфоліо, атестат. Потім він здає тести на володіння мовою і знання загальноосвітніх дисциплін, і очікує відомостей про зарахування.

Сьогодні багато іноземних ВНЗ пропонують дистанційну форму навчання. Варіант стає бюджетним способом отримання гарних знань і компетенцій під наставництвом заслужених зарубіжних професорів. Студент може отримати диплом, жодного разу не перетинаючи кордон своєї рідної країни, взаємодіючи з викладачами та однокурсниками через особистий комп'ютер, підключений до мережі інтернет.

Ставлення роботодавців та студентів до заочного навчання

З позиції студента здобуття освіти в заочній формі зручніше очного варіанту. Тим часом, статистика, соціальні опитування, думки заочників, які спілкуються на тематичних форумах, показують, що великий бізнес, хоча і з незначною перевагою, вважає за краще набирати на вакантні провідні посади студентів, що одержали інтернаціональний диплом очно, оскільки вважає:

  1. Навчання на денному відділенні допомагає опанувати не спеціалізованими здібностями взаємодії зі студентами, вчителями, трудовими колективами (soft skill) корисними для розвитку кар'єри. Технічні знання можна отримати самостійно, комунікативні навички потребують удосконалення в специфічному середовищі університету.
  2. Студенти очники постійно перебувають під наглядом досвідчених наставників, які оцінюють рішення, що приймаються підопічними, при роботі над поставленим завданням. Вчителі своєчасно вказують на помилки і недоліки, допомагаючи більш плідно освоювати предмет.
  3. Студент отримує досвід проживання в іноземній державі, що допомагає розвинути кругозір, збагатити лексикон іноземних слів, досконало оволодіти мовою місцезнаходження.
  4. Фахівці з персоналу, звернувшись до викладача, можуть отримати детальну характеристику випускника з позиції фахівця.

Підприємства сьогодні нерідко практикують стратегію підбору майбутніх кадрів, беручи шефство над талановитими студентами останніх курсів.

Важливо, очне навчання для студентів вдала можливість попадання в систему грантів, що дозволяють 100-відсотково сплатити витрати на навчання не зі своєї кишені.

Спосіб економії витрат на очне навчання за кордоном

Найпоширеніший варіант скорочення витрат на освіту - це потрапляння під програму грантів, поширену серед великих зарубіжних ВНЗ. Абітурієнт, який бажає отримати безоплатну субсидію, зобов'язаний побути учасником системи підготовки іноземних учнів, що проводиться університетом, і під час навчання демонструвати відмінні знання.

Навчальний заклад, в залежності від навчальних показників студента, залучення у позанавчальну активність, може взяти на себе часткову або 100% оплату його витрат на проживання та отримання освіти.

Яку вищу освіту за кордоном вибрати?

Абітурієнт, який розмірковує про зарубіжний диплом, і батьки повинні починати будувати плани, починаючи з його навчання в останніх класах середньої школи. При такому підході здобувач встигне визначитися з іноземним навчальним закладом, формою навчання в ньому, освоїти мову.

Отримання вищої освіти за кордоном на відстані - це самий бюджетний варіант отримання диплома про вищу освіту престижного іноземного університету. Абітурієнт зможе освоювати науки з дому за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі інтернет, не витрачатися на квитки і оренду житла. Тим часом, рівень, отриманих таким чином знань, буде невисоким.

Заняття при навчанні з дому проходять офлайн або онлайн. Студент за першим варіантом отримує навчальні матеріали та завдання, самостійно вивчає отриманий контент, вирішує завдання. Зворотній зв'язок і можливість отримання консультації від викладача практично відсутня. За другим варіантом студент пізнає предмет через телеконференції або веб-чати з наставником.

Освіта з дому у роботодавців цінується не сильно. Дистанційне навчання краще використовувати для підвищення кваліфікації.

Заочне навчання в іноземному ВНЗ поєднує в собі варіації очного освоєння предметів і самонавчання. Його ціна вище плати за дистанційне навчання, але набагато дешевше очної освіти. Студент знімає кімнату на короткий термін періодичної сесії, і не витрачається на тривалу оренду житла.

Викладачі забезпечують підопічних списком тем і відповідної літератури для самостійного освоєння, якусь кількість матеріалу студент отримує від викладача на заняттях сесії. Далі студенти до певного терміну самостійно вчать предмет і прибувають до навчальних закладів для підсумкових іспитів і тестів.
Люди, які не ставлять переїзд за кордон метою життя, не люблять довго затримуватися за кордоном, вважають заочне навчання відмінним варіантом отримання диплома іноземного університету.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки