Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Дистанційне навчання в закордонних вузах

Дистанційне навчання в закордонних вузах

22.06.2021

Диплом закордонного ВНЗ сьогодні можна отримати і без щоденного відвідування занять - це заочне навчання. Іноземні університети пропонують масу варіантів освіти, що поєднують риси самостійного освоєння матеріалу і очного навчання.

Процес становлення студентом заочного відділення схожий з вступом на очне відділення. Абітурієнт готує перелік документів: мотиваційний лист, портфоліо, атестат. Потім він здає тести на володіння мовою і знання загальноосвітніх дисциплін, і очікує відомостей про зарахування.

Сьогодні багато іноземних ВНЗ пропонують дистанційну форму навчання. Варіант стає бюджетним способом отримання гарних знань і компетенцій під наставництвом заслужених зарубіжних професорів. Студент може отримати диплом, жодного разу не перетинаючи кордон своєї рідної країни, взаємодіючи з викладачами та однокурсниками через особистий комп'ютер, підключений до мережі інтернет.

Ставлення роботодавців та студентів до заочного навчання

З позиції студента здобуття освіти в заочній формі зручніше очного варіанту. Тим часом, статистика, соціальні опитування, думки заочників, які спілкуються на тематичних форумах, показують, що великий бізнес, хоча і з незначною перевагою, вважає за краще набирати на вакантні провідні посади студентів, що одержали інтернаціональний диплом очно, оскільки вважає:

  1. Навчання на денному відділенні допомагає опанувати не спеціалізованими здібностями взаємодії зі студентами, вчителями, трудовими колективами (soft skill) корисними для розвитку кар'єри. Технічні знання можна отримати самостійно, комунікативні навички потребують удосконалення в специфічному середовищі університету.
  2. Студенти очники постійно перебувають під наглядом досвідчених наставників, які оцінюють рішення, що приймаються підопічними, при роботі над поставленим завданням. Вчителі своєчасно вказують на помилки і недоліки, допомагаючи більш плідно освоювати предмет.
  3. Студент отримує досвід проживання в іноземній державі, що допомагає розвинути кругозір, збагатити лексикон іноземних слів, досконало оволодіти мовою місцезнаходження.
  4. Фахівці з персоналу, звернувшись до викладача, можуть отримати детальну характеристику випускника з позиції фахівця.

Підприємства сьогодні нерідко практикують стратегію підбору майбутніх кадрів, беручи шефство над талановитими студентами останніх курсів.

Важливо, очне навчання для студентів вдала можливість попадання в систему грантів, що дозволяють 100-відсотково сплатити витрати на навчання не зі своєї кишені.

Спосіб економії витрат на очне навчання за кордоном

Найпоширеніший варіант скорочення витрат на освіту - це потрапляння під програму грантів, поширену серед великих зарубіжних ВНЗ. Абітурієнт, який бажає отримати безоплатну субсидію, зобов'язаний побути учасником системи підготовки іноземних учнів, що проводиться університетом, і під час навчання демонструвати відмінні знання.

Навчальний заклад, в залежності від навчальних показників студента, залучення у позанавчальну активність, може взяти на себе часткову або 100% оплату його витрат на проживання та отримання освіти.

Яку вищу освіту за кордоном вибрати?

Абітурієнт, який розмірковує про зарубіжний диплом, і батьки повинні починати будувати плани, починаючи з його навчання в останніх класах середньої школи. При такому підході здобувач встигне визначитися з іноземним навчальним закладом, формою навчання в ньому, освоїти мову.

Отримання вищої освіти за кордоном на відстані - це самий бюджетний варіант отримання диплома про вищу освіту престижного іноземного університету. Абітурієнт зможе освоювати науки з дому за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі інтернет, не витрачатися на квитки і оренду житла. Тим часом, рівень, отриманих таким чином знань, буде невисоким.

Заняття при навчанні з дому проходять офлайн або онлайн. Студент за першим варіантом отримує навчальні матеріали та завдання, самостійно вивчає отриманий контент, вирішує завдання. Зворотній зв'язок і можливість отримання консультації від викладача практично відсутня. За другим варіантом студент пізнає предмет через телеконференції або веб-чати з наставником.

Освіта з дому у роботодавців цінується не сильно. Дистанційне навчання краще використовувати для підвищення кваліфікації.

Заочне навчання в іноземному ВНЗ поєднує в собі варіації очного освоєння предметів і самонавчання. Його ціна вище плати за дистанційне навчання, але набагато дешевше очної освіти. Студент знімає кімнату на короткий термін періодичної сесії, і не витрачається на тривалу оренду житла.

Викладачі забезпечують підопічних списком тем і відповідної літератури для самостійного освоєння, якусь кількість матеріалу студент отримує від викладача на заняттях сесії. Далі студенти до певного терміну самостійно вчать предмет і прибувають до навчальних закладів для підсумкових іспитів і тестів.
Люди, які не ставлять переїзд за кордон метою життя, не люблять довго затримуватися за кордоном, вважають заочне навчання відмінним варіантом отримання диплома іноземного університету.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати